<

Ayvalık Serkan İletişim

Serkan İletişim Ailesi olarak, sorumlu işletmecilik anlayışı ile hizmet sunduğumuz Ayvalık Talatpaşa Caddesi'nde 20 yıldır iletişimin adresi olmayı sürdürüyoruz. 20 yıllık tecrübemiz ve hesaplı fiyat politikamızla Ayvalık cep telefonu sektörünün önde gelen firmalarından biri olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Sıfır telefon satışlarımızın yanı sıra, 2'nci el cep telefonu alım - satım işlemlerini de titizlikle yerine getiriyoruz. Üstelik satın aldığınız cep telefonu için hediye olarak cam jelatin ve kılıf veriyoruz.

Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti

Bizim için her zaman öncelik müşterilerimizin memnuniyetidir. Satın aldığınız cep telefonlarında bir hafta içerisinde kullanıcıdan kaynaklanmayan arızalar için garanti hizmeti sunuyoruz.

Cep Telefonu Aksesuarları İçin Serkan İletişim

Serkan İletişim olarak, cep telefonu aksesuarında zengin portföyümüzle Ayvalık halkının hizmetindeyiz. Tam koruma camlar, şarj cihazları, kulaklıklar, power banklar, bataryalar, tablet ve telefon kılıfları ile camlarından oluşan zengin bir ürün çeşitliliğine sahibiz. Onlarca marka ve yüzlerce modelin koruma camlarını ve kılıf çeşitlerini Serkan İletişim’de kolayca bulabilirsiniz.

Ayvalık Vodafone Yetkili Bayiliği

Serkan İletişim olarak, Ayvalık'ta Vodafone Yetkili Bayiliği görevini en iyi şekilde yürütmenin çabası içerisindeyiz. Serkan İletişim Vodafone Yetkili Bayisi kapsamında; faturalı veya faturasız hat açılışı, hat üzerine taksitli telefon satışı, Vodafone Net internet hattı açma, fatura tahsilatı, faturasız hatlara TL ve paket yükleme gibi birçok konuda hizmet veriyoruz.

Ayvalık Telefon Tamiri Konusunda Serkan İletişim

Alanında uzman ve güvenilir çalışanları ile “Önce güven” ilkesine göre hareket ediyoruz. Ayvalık telefon tamiri konusunda daima ilk akla gelen isim olmayı hedefliyoruz. Ekran, batarya ve cam değişimi başta olmak üzere her türlü teknik servis ihtiyacınız için bizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz.